DAHUA DHI-ASR1101M Vandal korumalı RFID Okuyucu
11.830,00 TL (KDV Dahil)
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
11.475,10 TL (%3,00 havale indirimi)
* 3.943,33 TL den başlayan taksitlerle!
TÜM ÜRÜNLERİMİZ STOKLARIMIZDAN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
  • Wiegand26 / 34 bit RS-485 protokolü
  • 13.56MHz (Mifare)
  • 125KHz (EM-ID)
  • Mavi arka aydınlatmalı tüm metal düğmeler
  • Kırmızı ve yeşil gösterge LED’leri
  • Watch dog işlevi cihazın durmadan çalışmasını sağlar.
  • Yüzeye monte kurulum
Model Dahua ASR1101M Teknik Özellikleri
Sistem
Ana İşlemci 8 Bit
Okuyucu
Okuma Formatı 13.56MHz
Okuma Menzili 6-8cm (maks.)
Tepki Süresi <0.1
İşlev
Alarm İzleme Mevcut
Water-proof IK08
Arayüz
Kontroller RS485
Genel
Klavye 12Key (0-9, *, #), sayı tuşu 5, bir braille düğmesi
LCD Ekran Mavi Aydınlatmalı
Bip Sesi Buzzer
Koruma Sertifikası IK08, IP55
Güç Kaynağı 9-15VDC / 100mA
Çalışma Koşulları -30 ℃ – + 60 ℃
Çalışma Nemi ≤% 95
Boyutlar 110mm * 85mm * 26mm