DAHUA HAC-HDW1209TQP-A-LED0280B 2MP 2.8MM 40METRE FULLCOLOR DOME SESLİ KAMERA
1.892,80 TL (KDV Dahil)
Marka
Stok Kodu
DAHUA1209TQA
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
1.836,02 TL (%3,00 havale indirimi)
* 1.892,80 TL den başlayan taksitlerle!
TÜM ÜRÜNLERİMİZ STOKLARIMIZDAN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
1/2.8" CMOS Sensör,
 2.8mm Sabit Lens,
0.01 Lüx Renkli,
BLC/HLC/DWDR,
2DNR, OSD, AWB, AGC, ICR,
4 in1 (HDCVI/HDTVI/AHD/CVBS),
Dahili Mikrofon,
7/24 renkli görüntü,
IP67,
30fps@1080p,
12V DC
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
DAHUA HAC-HDW1209TQP-A-LED0280B 2MP 2.8MM 40METRE FULLCOLOR DOME SESLİ KAMERA DAHUA HAC-HDW1209TQP-A-LED0280B 2MP 2.8MM 40METRE FULLCOLOR DOME SESLİ KAMERA DAHUA1209TQA