VİKO 5 Lİ KABLOSUZ KLEMENSLİ PRİZ-90113500
274,17 TL (KDV Dahil)
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
274,17 TL (KDV Dahil)
Havale
265,94 TL (%3,00 havale indirimi)
* 274,17 TL den başlayan taksitlerle!
TÜM ÜRÜNLERİMİZ STOKLARIMIZDAN SATIŞA SUNULMAKTADIR.
Çalışma Gerilimi: 220V~
Anma Akımı: 16A
Maksimum Çalışma Gücü: 3500W